HAKKIMIZDA

PLASTİK KASA MARKET

Günümüzde teknoloji çağının gerektirmiş olduğu yeniliklerin karşısında; Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesin de bulunan "Plastik Kasa Market" hizmet ve kalite'den taviz vermeden, müşteri memnuniyetinin bizim için önemli bir kriter olduğunu unutmadan, AR-GE çalışmalarımıza her geçen gün kendimizi geliştirerek devam ediyoruz.

Plastik kasa üretiminde Konya ve Türkiye'de en başarılı kuruluşlardan biri olabilmek için;

  • Müşterilerimizin ve pazar taleplerini yakından araştırarak ihtiyaç ve beklentileri en üst seviyede karşılıyacak ürünleri tasarlamak ve üretebilmek.
  • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın ihtiyaçları ile başlar prensibinden yola çıkarak, çalışma arkadaşlarımızın bilgi ve yeteneklerini arttırmak için eğitim ve sertifika programlarına katılımcı olmalarını sağlamak.
  • Plastik Kasa Market altyapı, iş gücü ve de bilgi birikimine sahip olmanın verdiği güvenle; bu hedefe birlikte yürüyebileceği iş birliklerine girmek üzere hareket etmeye hazırdır.
  • Müşterilerimizin sahip olduğumuz en önemli değer, onların beklentilerini üstün ürün kalitesi, çeşitlilik, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarla müşterimizin memnuniyetini sürekli ölçerek hizmet sunmayı görev kabul eder ve daima en iyi olmayı hedef alırız.
plastik kasa konya, 40x60 plastik kasa, plastik kasa imalatı,  plastik taşıma kasası, plastik taşıma kasa fiyatları, plastik kasa imalatı, plastik delikli kasa fiyatları,  katlanır plastik kasa konya, katlanır 40x60 plastik kasa, katlanır plastik kasa imalatı,  plastik konik kasa, plastik konik kasa fiyatları, konik kasa imalatı, tekerlekli kasa, delikli kasa, plastik konik kasa istoç,  Plastik Konteyner Fiyatları, Plastik Konteynerler Kasa, 120 lt çöp konteyneri, 770-lt plastik çöp konteyneri fiyatları,  plastik palet üreticileri, Katlanır Konteyner Fiyatları, Katlanır Konteynerlar tedarikçileri