Hakkımızda

Plastik Kasa Market


Günümüzde teknoloji çağının gerektirmiş olduğu yeniliklerin karşısında; Konya Büsan Organize Sanayi Bölgesin de bulunan "Plastik Kasa Market" hizmet ve kalite'den taviz vermeden, müşteri memnuniyetinin bizim için önemli bir kriter olduğunu unutmadan, AR-GE çalışmalarımıza her geçen gün kendimizi geliştirerek devam ediyoruz.

Plastik kasa üretiminde Konya ve Türkiye'de en başarılı kuruluşlardan biri olabilmek için;

  • Müşterilerimizin ve pazar taleplerini yakından araştırarak ihtiyaç ve beklentileri en üst seviyede karşılıyacak ürünleri tasarlamak ve üretebilmek.
  • Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın ihtiyaçları ile başlar prensibinden yola çıkarak, çalışma arkadaşlarımızın bilgi ve yeteneklerini arttırmak için eğitim ve sertifika programlarına katılımcı olmalarını sağlamak.
  • Plastik Kasa Market altyapı, iş gücü ve de bilgi birikimine sahip olmanın verdiği güvenle; bu hedefe birlikte yürüyebileceği iş birliklerine girmek üzere hareket etmeye hazırdır.
  • Müşterilerimizin sahip olduğumuz en önemli değer, onların beklentilerini üstün ürün kalitesi, çeşitlilik, zamanında teslimat ve uygun fiyatlarla müşterimizin memnuniyetini sürekli ölçerek hizmet sunmayı görev kabul eder ve daima en iyi olmayı hedef alırız.

Türkiye'nin bir numaralı plastik kasa ürünlerini sizlerle buluşturuyoruz. Sizin için sınırsız ürün çeşitlerini bir araya getirerek zamanında teslimat garantisiyle hizmetinize sunuyoruz.

Bize Ulaşın

“Müşteriden Dostluğa Giden Yol” prensibiyle %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. En uygun plastik ürünlerini Plastik Kasa Market farkı ile sizlere sunuyoruz.

Bize Ulaşın

"Doğruluk ve Dürüstlük" anlayışı ile ürün seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz. Hızlı teslimat ve danışmanlık ile satış sonrası ürünlerimizin arkasında duruyoruz.

Bize Ulaşın

"Plastik Geri Dönüşüm" prensibiyle iş ve çözüm üreten Plastik Kasa Market gelecek 10 yıl içinde Türkiye'nin değil dünyanın sayılı şirketlerinden biri olmak üzerine kuruldu.

Bize Ulaşın
plastik kasa konya, 40x60 plastik kasa, plastik kasa imalatı,  plastik taşıma kasası, plastik taşıma kasa fiyatları, plastik kasa imalatı, plastik delikli kasa fiyatları,  katlanır plastik kasa konya, katlanır 40x60 plastik kasa, katlanır plastik kasa imalatı,  plastik konik kasa, plastik konik kasa fiyatları, konik kasa imalatı, tekerlekli kasa, delikli kasa, plastik konik kasa istoç,  Plastik Konteyner Fiyatları, Plastik Konteynerler Kasa, 120 lt çöp konteyneri, 770-lt plastik çöp konteyneri fiyatları,  plastik palet üreticileri, Katlanır Konteyner Fiyatları, Katlanır Konteynerlar tedarikçileri